Vyberte jazyk
15 Years

Sales representative

Máte obchod v krvi a mezi Vaše přednosti patří tah na branku a výborné komunikační schopnosti v angličtině?

Výborně – pak hledáme právě Vás!

Do našeho rozrůstajícího týmu hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici

SALES REPRESENTATIVE

Staňte se součástí týmu expandující české společnosti, zabývající se výrobou ekologických obalů z nasávané kartonáže. Mezi naše hlavní zákazníky patří Philips, Bosch, Panasonic, IKEA, Wilkinson a mnoho dalších významných společností.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Komunikace s novými a stávajícími zákazníky v rámci Evropy
  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Technická podpora a konzultace u zákazníka
  • Zpracování obchodních nabídek
  • Účast na veletrzích v zahraničí i ČR
  • Vedení obchodních jednání, prezentací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost anglického jazyka úrovně C
  • Praxe na obchodní pozici
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Vynikající komunikační, prezentační a prodejní dovednosti
  • Organizační a analytické schopnosti
  • Profesionální přístup k práci
  • Časová flexibilita, ochota a vstřícnost, loajalita, samostatnost
  • Příjemné vystupování
  • Bezúhonnost

Co nabízíme?

  • Stabilita české výrobní společnosti
  • Možnost angažovat se při tvorbě strategie obchodu a produktového portfolia
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • Služební telefon, notebook, osobní automobil i k soukromým účelům
  • Výuka anglického jazyka v rámci pracovní doby
  • Až 5 týdnů dovolené
  • Stravenky v hodnotě 130 Kč
  • Bonus 6000 Kč/rok na sport, kulturu a zdraví
  • Příspěvek na penzijní spoření 500 Kč/měsíc
  • Firemní akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Nástup možný ihned.

Máte zájem o tuto pozici?

Spojte se s naší personalistkou Dagmar Klímkovou,
tel. +420 730 898 847
e-mail: personalni@tridas.cz

doc, docx, pdf, txt, jpg, jpeg